Get Adobe Flash player

Dosažené úspěchy - rok 2017



ME Italie 2017

-----------------------------------------------------------------------------------------

MČR BRNO 27.8. - 28.5.2017

Výsledky sóloformací SOBOTA

Výsledky sóloformací NEDĚLE

Zlaté medaileStříbrné medaileBronzové medaile

        11                  3                   4

----------------------------------------------------------------------------------------------

MISTROVSTVÍ MORAVY VYŠKOV 29.4. - 30.4.2017

Výsledky sóloformací SOBOTA

Výsledky sóloformací NEDĚLE

KADETKY

Baton

Dominika Ambrozy- 3. místo

Eliška Lukačová- 4. místo

Alena Kubíčková- 8. místo

Pom-pom

Julie Kouřilová- 1. místo

Dominika Ambrozy- 2. místo

Julie Kouřilová, Dominika Ambrozy, Eliška Lukačová- 1. místo

JUNIORKY

Baton

Kristýna Harbichová- 1. místo

Vendula Beňová- 4. místo

Natálie Šimčíková- 6. místo

Kristýna Harbichová, Vendula Beňová- 2. místo

Lucie Čížková, Tereza Spillerová, Anna Ambrožová- 4. místo

Natálie Šimčíková, Vendula Beňová, Lucie Čížková, Anna Ambrožová, Tereza Lidmilová, Ema Kouřilová, Kristýna Harbichová- 3. místo

Pom-pom

Ema Kouřilová- 1. místo

Kristýna Harbichová- 2. místo

Markéta Buchtová- 4. místo

Ema Kouřilová, Kristýna Harbichová- 1. místo

Vanesa Pudilová, Nikola Schopfová, Kája Štofilová-3. místo

Markéta Buchtová, Ema Kouřilová, Kristýna Harbichová, Nikola Schopfová, Vendula Beňová, Anna Bicanová- 1. místo

SENIORKY

Baton

Michaela Krejzková- 1. místo

Berenika Novotná, Natalie Fellnerová, Monika Winiarská- 2. místo

Kristýna Svobodová, Michaela Krejzková, Stela Procházková, Berenika Novotná, Gabriela Bedečová, Natalie Fellnerová, Monika Winiarská- 1. místo

Pom-pom

Berenika Novotná- 1. místo

Natalie Fellnerová- 4. místo

Michaela Krejzková, Berenika Novotná- 1. místo

Kristýna Svobodová, Gabriela Bedečová, Michaela Krejzková, Natalie Fellnerová, Berenika Novotná, Monika Winiarská- 1. místo

-----------------------------------------------------

REGION CUP TĚŠANY 22.4.2017

Výsledky sóloformací

KADETKY

Solo baton

Dominika Ambrozy- 1. místo

Alena Kubíčková- 2. místo

Eliška Lukačová- 3. místo

Solo pom

Julie Kouřilová- 1. místo

Dominika Ambrozy- 2. místo

Duo/Trio pom

Dominika Ambrozy, Eliška Lukačová a Julie Kouřilová- 1. místo

JUNIORKY

Solo baton

Natálie Šimčíková- 1. místo

Vendula Beňová- 1. místo

Kristýna Harbichová- 3. místo

Solo pom

Kristýnka Harbichová- 2. místo

Ema Kouřilová- 3. místo

Markéta Buchtová- 4. místo

Duo/ Trio baton

Kristýna Harbichová a Vendula Beňová- 1. místo

Tereza Spillerová, Lucie Čížková a Anna Ambrožová- 2. místo

Duo/ Trio pom

Ema Kouřilová a Kristýna Harbichová- 1. místo

Vanesa Pudilová, Nikola Schopfová a Karolína Štofilová- 2. místo

Sedmička baton

Tereza Lidmilová, Lucie Čížková, Natálie Šimčíková, Anna Ambrožová, Kristýna Harbichová, Ema Kouřilová a Vendula Beňová- 2. místo

Šestka pom

Anna Bicanová, Ema Kouřilová, Kristýna Harbichová, Vendula Beňová, Nikola Schopfová a Markéta Buchtová- 1. místo

Šestka mix

Lucie Čížková, Tereza Spillerová, Vendula Beňová, Markéta Buchtová, Kristýna Harbichová a Ema Kouřilová- 1. místo

SENIORKY

Solo baton

Míša Krejzková- 1. místo

Solo pom

Natalie Fellnerová- 1. místo

Berenika Novotná- 2. místo

Duo/ Trio baton

Berenika Novotná, Natalie Fellnerová a Monika Winiarská- 2. místo

Duo/ Trio pom

Berenika Novotná a Míša Krejzková- 1. místo

Sedmička baton

Stela Procházková, Berenika Novotná, Kristýna Svobodová, Míša Krejzková, Gabriela Bedečová, Natalie Fellnerová a Monika Winiarská- 1. místo

Šestka pom

Kristýna Svobodová, Gabriela Bedečová, Natalie Fellnerová, Míša Krejzková, Berenika Novotná a Monika Winiarská- 1. místo

Sedmička mix

Gabriela Bedečová, Berenika Novotná, Míša Krejzková, Natalie Fellnerová, Stela Procházková, Kristýna Svobodová a Monika Winiarská- 1. místo

 



MWF


Sponzoři:
Město Jeseník
Olomoucký kraj

Doporučujeme: