Get Adobe Flash player

Dosažené úspěchy - rok 2015



ME MAŽORETEK BRNO 20. 8. - 23. 8. 2015

Kompletní výsledky:

VÝSLEDKY SÓLOFORMACÍ

VÝSLEDKY SKUPIN

Pouze STUDIO LB:

MIX:

 Kadetky mini - 1. místo

 Juniorky mini - 1. místo

SKUPINY:

 BATON KADETKY - MAJOLENKY A - 3. místo

 BATON JUNIORKY - ROZÁRKY - 5. místo

 POM KADETKY - MAJOLENKY - 1. místo

 POM JUNIORKY - ROZÁRKY - 1. místo

 

 SÓLOFORMACE:

 BATON KADETKY SÓLO

  Kunčarová Kristýna - 1. místo

  Harbichová Kristýna - 2. místo

 BATON KADETKY DUO-TRIO

  Marethová,Ambrožová,Spillerová - 1. místo

  Skálová,Kouřilová,Kučerová - 3. místo

 BATON KADETKY MINI - 1. místo

 BATON JUNIORKY SÓLO

  Šimčíková Natálie - 8. místo

 BATON JUNIORKY DUO-TRIO

  Šimčíková,Winiarská,Novotná - 6. místo

 BATON JUNIORKY MINI - 1. místo

 BATON SENIORKY SÓLO

  Krejzková Michaela - 2. místo

 POM KADETKY SÓLO

  Kunčarová Kristýna - 1. místo

  Kouřilová Ema - 2. místo

 POM KADETKY DUO-TRIO

  Kouřilová,Skálová - 1. místo

 POM KADETKY MINI - 1. místo

 POM JUNIORKY SÓLO

  Novotná Berenika - 3. místo

 POM JUNIORKY DUO-TRIO

  Novotná,Schopfová,Bedečová - 2. místo

 POM JUNIORKY MINI - 4. místo

 POM SENIORKY SÓLO

  Fellnerová Natálie - 2. místo

 POM SENIORKY DUO-TRIO

  Fellnerová,Krejzková - 4. místo   


 


Finále MČR Mažoretek Jaroměř 29. 5. - 31. 5. 2015

Kompletní výsledky:

PÁTEK: VÝSLEDKY SKUPINVÝSLEDKY SÓLOFORMACÍ

SOBOTA: VÝSLEDKY SKUPINVÝSLEDKY SÓLOFORMACÍ

NEDĚLE: VÝSLEDKY SKUPIN

Pouze STUDIO LB:

MIX:

Kadetky mini - 1. místo - POSTUP na ME

Juniorky mini - 1. místo - POSTUP na ME

SKUPINY:

 BATON DĚTI - MAJOLENKY B - 1. místo  - POSTUP na ME

 BATON KADETKY - MAJOLENKY A - 3. místo - POSTUP na ME

 BATON JUNIORKY - ROZÁRKY - 1. místo - POSTUP na ME

 POM KADETKY - MAJOLENKY - 1. místo - POSTUP na ME

 POM JUNIORKY - ROZÁRKY - 1. místo - POSTUP na ME

 

 SÓLOFORMACE:

 BATON KADETKY SÓLO

 Kunčarová Kristýna - 1. místo - POSTUP na ME

 Harbichová Kristýna - 2. místo - POSTUP na ME

 Beňová Vendula - 6. místo

 Kyrkitsou Blanka - 8. místo

 BATON KADETKY DUO-TRIO

 Marethová,Ambrožová,Spillerová - 2. místo - POSTUP na ME

 Skálová,Kouřilová,Kučerová - 4. místo - POSTUP na ME

 BATON KADETKY MINI - 2. místo - POSTUP na ME

 BATON JUNIORKY SÓLO

 Šimčíková Natálie - 3. místo - POSTUP na ME

 Winiarská Monika - 9. místo

 BATON JUNIORKY DUO-TRIO

 Šimčíková,Winiarská,Novotná - 1. místo - POSTUP na ME

 BATON JUNIORKY MINI - 2. místo - POSTUP na ME

 BATON SENIORKY SÓLO

 Krejzková Michaela - 1. místo - POSTUP na ME

 BATON DĚTI SÓLO

 Kofroňová Anna - 1. místo - POSTUP na ME

 POM KADETKY SÓLO

 Kunčarová Kristýna - 1. místo - POSTUP na ME

 Kouřilová Ema - 3. místo - POSTUP na ME

 Kyrkitsou Blanka - 6. místo

 POM KADETKY DUO-TRIO

 Kouřilová,Skálová - 1. místo - POSTUP na ME

 POM KADETKY MINI - 1. místo - POSTUP na ME

 POM JUNIORKY SÓLO

 Novotná Berenika - 1. místo - POSTUP na ME

 POM JUNIORKY DUO-TRIO

 Novotná,Schopfová,Bedečová - 2. místo - POSTUP na ME

 POM JUNIORKY MINI - 1. místo - POSTUP na ME

 POM SENIORKY SÓLO

 Fellnerová Natálie - 1. místo - POSTUP na ME

 POM SENIORKY DUO-TRIO

 Fellnerová,Krejzková - 1. místo - POSTUP na ME

 POM DĚTI SÓLO

 Kuořilová Julie - 1. místo - POSTUP na ME

 Kofroňová Anna - 2. místo - POSTUP na ME


 

Mistrovství Moravy Vyškov - 2. 5. - 3. 5. 2015

 SKUPINY:

 BATON DĚTI - MAJOLENKY B - 1. místo  - POSTUP

 BATON KADETKY - MAJOLENKY A - 2. místo - POSTUP

 BATON JUNIORKY - ROZÁRKY - 1. místo - POSTUP

 POM KADETKY - MAJOLENKY - 1. místo - POSTUP

 POM JUNIORKY - ROZÁRKY - 1. místo - POSTUP

 

 SÓLOFORMACE:

 BATON KADETKY SÓLO

 Kunčarová Kristýna - 1. místo - POSTUP

 Harbichová Kristýna - 2. místo - POSTUP

 Beňová Vendula - 6. místo - POSTUP

 Kyrkitsou Blanka - 12 místo - POSTUP

 BATON KADETKY DUO-TRIO

 Marethová,Ambrožová,Spillerová - 6. místo - POSTUP

 Skálová,Kouřilová,Kučerová - 6. místo - POSTUP

 BATON KADETKY MINI - 2. místo - POSTUP

 BATON JUNIORKY SÓLO

 Winiarská Monika - 1. místo - POSTUP

 Šimčíková Natálie - 3. místo - POSTUP

 BATON JUNIORKY DUO-TRIO

 Šimčíková,Winiarská,Novotná - 1. místo - POSTUP

 BATON JUNIORKY MINI - 1. místo - POSTUP

 BATON SENIORKY SÓLO

 Krejzková Michaela - 1. místo - POSTUP

 BATON DĚTI SÓLO

 Kofroňová Anna - 2. místo - POSTUP

 POM KADETKY SÓLO

 Kunčarová Kristýna - 1. místo - POSTUP

 Kouřilová Ema - 2. místo - POSTUP

 Kyrkitsou Blanka - 3. místo - POSTUP

 POM KADETKY DUO-TRIO

 Kouřilová,Skálová - 1. místo - POSTUP

 POM KADETKY MINI - 1. místo - POSTUP

 POM JUNIORKY SÓLO

 Novotná Berenika - 2. místo - POSTUP

 POM JUNIORKY DUO-TRIO

 Novotná,Schopfová,Bedečová - 1. místo - POSTUP

 POM JUNIORKY MINI - 1. místo - POSTUP

 POM SENIORKY SÓLO

 Fellnerová Natálie - 4. místo - POSTUP

 POM SENIORKY DUO-TRIO

 Fellnerová,Krejzková - 1. místo - POSTUP

 POM DĚTI SÓLO

 Kofroňová Anna - 1. místo - POSTUP

 Kouřilová Julie - 2. místo - POSTUP 


 

REGION CUP Těšany - 11. 4. 2015:

SKUPINY:

BATON DĚTI - MAJOLENKY B - 1. místo

BATON KADETKY - MAJOLENKY A - 1. místo

BATON JUNIORKY - ROZÁRKY - 1. místo

POM KADETKY - MAJOLENKY - 1. místo

POM JUNIORKY - ROZÁRKY - 1. místo

 

SÓLOFORMACE:

BATON KADETKY SÓLO

Harbichová Kristýna - 1. místo

Kunčarová Kristýna - 2. místo

Beňová Vendula - 3. místo

Kyrkitsou Blanka - 4 místo

BATON KADETKY DUO-TRIO

Marethová,Ambrožová,Spillerová - 1. místo

Skálová,Kouřilová,Kučerová - 3. místo

BATON KADETKY MINI - 1. místo

BATON JUNIORKY SÓLO

Šimčíková Natálie - 2. místo

Winiarská Monika - 3. místo

BATON JUNIORKY DUO-TRIO

Šimčíková,Winiarská,Novotná - 1. místo

BATON JUNIORKY MINI - 1. místo

BATON SENIORKY SÓLO

Krejzková Michaela - 1. místo

BATON DĚTI SÓLO

Kofroňová Anna - 1. místo

MIX KADETKY MINI - 1. místo

MIX JUNIORKY MINI - 1. místo 

POM KADETKY SÓLO

Kunčarová Kristýna - 1. místo

Kouřilová Ema - 2. místo

Kyrkitsou Blanka - 3. místo

POM KADETKY DUO-TRIO

Kouřilová,Skálová - 1. místo

POM KADETKY MINI - 1. místo

POM JUNIORKY SÓLO

Novotná Berenika - 2. místo

POM JUNIORKY DUO-TRIO

Novotná,Schopfová,Bedečová - 1. místo

POM JUNIORKY MINI - 1. místo

POM SENIORKY SÓLO

Fellnerová Natálie - 1. místo

POM SENIORKY DUO-TRIO

Fellnerová,Krejzková - 1. místo

POM DĚTI SÓLO

Kofroňová Anna - 1. místo

Kouřilová Julie - 2. místo



MWF


Sponzoři:
Město Jeseník
Olomoucký kraj

Doporučujeme: